Skip to main content

After Market Oto Yedek Parça Ürünleri çeşitleri ile piyasanın en çok ürün çeşitliliğine sahip olarak hizmet vermekteyiz. Piyasada orijinal oto yedek parça her zaman bulunmayabilir. 

Ancak orijinal parçalara alternatif olarak üretilmiş olan yedek parça çeşitlerine after market ürünleri adı verilmektedir. Mospart ailesi olarak bünyemizde bulunan, dilediğiniz after market ürünü için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. 

After Market Yedek Parça Ürün Grupları

Alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile araçlarınız için ihtiyacınız olan tüm after market yedek parça ürünlerini sizler için temin etmekteyiz. 

Dilerseniz toptan dilerseniz de perakende satışlarımızdan ve ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz. Mospart firmamız bünyesinde bulunan after market yedek parça ürün gruplarımız şu şekilde sıralanabilir:

  • Araç fren sistemleri
  • Motor grubunu ilgilendiren yedek parçalar
  • Süspansiyon ve aktarma ürünleri
  • Lastik grubu ürünleri
  • Aydınlatma ve filtre ürün çeşitleri
  • Ayna ve silecek ürün grubu
  • Elektrik ve elektronik aksamı ile ilgili ürün çeşitleri
  • Conta, hortum ve takoz grubu ürünleri
  • Keçe, iç tim, ateşleme ve kayış grubu ürün çeşitleri
  • Motor sistemi ile ilgili yedek parça çeşitleri

Logosuz Orijinal Parça Ne Demektir?

Araçlar için üretilen orijinal parçalara ek olarak üretilen ürünlerde logo bulunmayabilir. Araç üreticileri tarafından üretilen bu ürün çeşitlerinde, orijinal ürünlerden farklı olarak sadece amblem bulunabilir. Ancak bu ürünler de after market ürün çeşitleri içerisinde yer almakta ve orijinal ürünlerdendir. 

AfterMarket Oto Yedek Parça Ürünleri 

Eşdeğer Yedek Parça Ne Demektir?

After market ürün grupları içerisinde bulunan eşdeğer yedek parça çeşitleri de yedek parça üreticileri tarafından üretilmektedir. Birebir orijinal parçalar ile uyum içerisindedir. 

Ayrıca üretilen eşdeğer yedek parça çeşitleri de orijinal ürünler ile aynı kalitededir. Sadece fiyat performansı açısından eşdeğer yedek parçaların biraz daha ekonomik olduğunu belirtmek gerekmektedir. 

Kaliteli After Market Oto Yedek Parça Çeşitleri

Mospart firmamız hem after market hem de eşdeğer orijinal kalitedeki yedek parça çeşitleri ile sektöre yön veren firmalar arasında yer almaktadır. Her marka araç için ihtiyacınız olan ve birinci kalitedeki after market oto yedek parça ürünleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. 

Yedek parça önemli olduğunda.
Tel: +90 (212) 285 12 17
Adres: Bahçeşehir 2. Kısım Mah. Mercedes Bulvarı 1-3 654 Ada 5. Parsel 1 Blok No:36 Kat:2 Başakşehir / İstanbul