Skip to main content
Kariyer

Şirketimizin başarısının en büyük nedenlerinden biri ve gelecekteki stratejik hedeflerinin hayata geçirilmesi çalışanlarımız.

MosPart olarak cinsiyet ve eşitlik fırsatlarına önem veriyor ve uluslararası personel çeşitliliğimizle sektörümüze liderlik ediyoruz. Bu bağlamda, kadın çalışanlarımızın oranı %50’nin üzerinde.

Tüm çalışanlarımızla birlikte, tıpkı bir aile gibi çalışanlarımızın her birini ve her birini desteklemeye özen gösteriyoruz. Çalışan memnuniyetini önceliklendirdiğimiz için, ailemizin her üyesinin gelişimlerine katkıda bulunacağına inandığımız tüm eğitimleri almasını sağlamaya çalışıyoruz.

Şirketimiz girişimci yönetim tarzını teşvik eder ve çalışanlarımızın tüm önerilerine ve fikirlerine önem ekleyerek çalışır.

Dünyanın en çok çalışılmak istenen otomotiv şirketleri arasında yer almamızın en önemli sebeplerinden birinin, çalışan deneyimine verdiğimiz önem olduğuna inanıyoruz. Yaklaşımımızı kültürümüze en uygun şekilde ve en iyi global uygulamaları inceleyerek oluşturuyor; deneyim adımlarımızı insan odaklı tasarım prensipleriyle şekillendiriyoruz. Çalışma arkadaşlarımızın iç görülerini topluyor, tüm aksiyonlarımızı bu iç görülerden yola çıkarak planlıyoruz. Sürekli yaptığımız ölçümlemelerle eksik olduğumuz alanlarda kendimizi yeniliyor; tüm MosPart kuruluşları için kusursuz bir çalışan deneyimi yaratmayı hedefliyoruz.

CV’lerinizi info@mospart.com adresinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Yedek parça önemli olduğunda.
Tel: +90 (212) 285 12 17
Adres: Bahçeşehir 2. Kısım Mah. Mercedes Bulvarı 1-3 654 Ada 5. Parsel 1 Blok No:36 Kat:2 Başakşehir / İstanbul