Skip to main content

Oem Yedek Parça ayrıcalıklarımız ile orijinal ürün temini sağlıyoruz. Citroen, Volkswagen, Peugeot, Seat, Ford, Renault, Honda, Tofaş, Fiat, Opel, Lancia, Bmw ve Renault gibi markaların en orijinal parça teminini sağlıyoruz. Daha ismini saymadığımız nice marka için en kaliteli oto yedek parça temini sağlıyoruz.

 Eşsiz hizmet politikalarımız ile orijinal yedek parça fiyat listesi üzerinden bütçe dostu bir çalışma ortaya çıkarıyoruz.

OEM yedek parça ne demek?

OEM yedek parça, aynı araç üretim tesisinde üretilen birebir parçalardır.  Bu özel ürünlerin orijinal ürünlerden tek farkı, fiyatları, kutuları ve ambalaj şekilleridir. Onun dışında araç çalışmasını orijinal parça ile eşdeğer bir biçimde gerçekleştirir.

Size MosPart garantisi ile OEM kalitesi sunuyoruz.

Neden orjinal yedek parça?

Uzun vadede; araçlar için orijinal oto yedek parçalar çok daha ekonomik olmaktadır. Ksi halde yan sanayi ya da ikinci el parça kullanımı tamirat ve kronik araç sorunları yüzünden daha büyük ekonomik sorunlara maruz kalmanızı sağlayacaktır.

Çok daha güvenilir olma ayrıcalığına sahip olan orijinal yedek parçalar, kişilerin güvenli sürüş ayrıcalıklarını da beraberinde getirmektedir.

Ek olarak daha az yakıt tüketimi olarak araç sahiplerine olumlu geri dönüş sağlamaktadır.

OEM Yedek Parça iletişim numarası üzerinden sizlerde taleplerinize en uygun parçayı Mospart garantisi ile teslim alabilirsiniz.

Firmamız OEM Yedek Parça fiyat konusunda uygun fiyat politikası ile diğerlerinden kolayca ayrılmaktadır.

OES yedek parça nedir?

OES Oto Yedek Parçalar, otomobil üretici firmasına ait tesislerde üretilmez. Ancak bu ürünlerin her biri otomobil üretici firması tarafından belirlenir.

Dış tesislerde fason olarak hayata geçirilen yedek parçalar denir.

Oem ve Oes yedek parçalar, araç performansı için kaliteli ürün ayrıntılarını üzerinde taşır. Arlarındaki en büyük farklar kendilerine has fiyatlarıdır ve ambalaj şekilleridir diyebiliriz.

Oto yedek parça temini konusunda taleplere en uygun olan Oem yedek parça ve Oes yedek parça tercihlerini sunuyoruz. Ortaya çıkan gereksinimler neticesinde Mospart olarak tüm değeri müşterilerimize Oem kalitesini sunuyoruz.

OEM Yedek Parça sorgulama gibi durumlara gerek kalmaksızın kaliteli ve yüksek performanslı parçaların satışını gerçekleştiriyoruz.

Yedek parça önemli olduğunda.
Tel: +90 (212) 285 12 17
Adres: Bahçeşehir 2. Kısım Mah. Mercedes Bulvarı 1-3 654 Ada 5. Parsel 1 Blok No:36 Kat:2 Başakşehir / İstanbul